Студентське самоврядування ДонНТУ привітало жінок зі святом весни

Напередодні Міжнародного жіночого дня активні хлопці із числа студентського самоврядування підготували для прекрасної половини Донецького національного технічного університету чудовий святковий концерт.

Від імені адміністрації присутніх привітав зі святом Андрій Сурженко, декан факультету МЕХТ, після чого вже молодь словом і ділом висловила свої найкращі побажання: були й пісні, і виступи на музичних інструментах, і КВК. Безперечно, не обійшлося без запальних танців, які не залишили байдужим нікого. Одним словом, хлопці дарували масу вражень і яскравих емоцій. Присутні ж, у свою чергу, не жалкували оплесків і не приховували щирих посмішок на обличчях.

Тож, за святом, милі жінки! Щастя, гарного настрою, посмішок, кохання та якнайбільше приємних життєвих моментів!

, ,