Студенти ДонНТУ відвідали Всеукраїнську школу свідомого студента  (3-4-2017)

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького нещодавно пройшла Всеукраїнська школа свідомого студента.

Ідея її створення належить студентській раді ЧНУ. Учасниками ж заходу стали студенти ряду українських вишів: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Хмельницького національного університету, Донецького національного технічного університету, а також університету державної фіскальної служби України.

ДонНТУ на заході представляли двоє студентів: Іван Демченко (ФМЕХТ) і Владислав Іванов (ФКІТАЕР).

Триденна програма школи включала в себе знайомство учасників проекту, навчання, тренінги та насичену культурну програму, що включала екскурсії містом і цікаве дозвілля.

Зокрема, у заході в якості тренерів виступили: Володимир Панченко, заступник директора Молодіжного ресурсного центру Черкаської міської ради, Олександра Новик, заступник голови громадської організації «Студентське антикорупційне агентство», представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, вищих навчальних закладів, члени Ради молодих учених ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

По завершенні учасникам були вручені сертифікати, й до рідних вишів молодь повернулася із новими враженнями, знайомствами та корисним досвідом.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу