Студенти ДонНТУ відвідали виставку InnoTech Ukraine 2017  (18-4-2017)

Мені пощастило: через соціальну мережу Вконтакте за допомогою конкурсу репостів з групи YEP Incubators я виграла квиток на виставку InnoTech.

Це вже третя щорічна виставка InnoTech Ukraine, що проходила в Києві 7-9 квітня на території ВДНГ у 3-му павільйоні.

На подібному заході я побувала вперше. Учасники InnoTech 2017 представляли свої розробки у сферах робототехніки, охорони здоров’я, освіти та ін..

Усіма проектами я була дуже вражена, крім 3D принтера: такий у нас в університеті вже є. Особливо хотілося б виділити проект «Робот, що навчає дітей логіці та англійській мові». Вельми хороший проект, який, на мою думку, дійсно необхідний. До того ж, діти люблять роботів.

В цілому, завдяки такій виставці можна багато чого довідатися, а також набратися мотивації та ідей, аби реалізовувати вже свої проекти.

Юлія Пасічник,
студентка ФКІТАЕР