Студенти ДонНТУ відвідали Красноармійський міськрайонний суд

21-11-2018    Події , Преміум-новина    78

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права двадцятого листопада студенти ДонНТУ та ІІ разом із викладачами історії та права відвідали Красноармійський міськрайонний суд Донецької області.

Під час заходу суддя Світлана Хмельова розповіла про судову систему України, специфіку діяльності суду, а також поділилася власним досвідом роботи на посаді судді. Після цього всі охочі могли задати свої запитання. Наприклад, молодь цікавилася тим, як довго можуть тривати судові засідання, яка категорія справ є найпоширенішою, яким чином здійснюється робота зі свідками, яку кількість справ можуть розглянути за один день, як приймається рішення суддівською колегією тощо.

До речі, значний інтерес серед присутніх викликали розповіді про найбільш складні та визначні справи, що мали місце у професійній кар’єрі  Світлани Хмельової. Також серед питань, що лунали, були такі, що стосувалися випадків загрози життю та здоров’ю суддів через прийняті ними рішення, корупційних складових роботи суду, наявності охорони в суді та ін..

По закінченні заходу студенти подякували судді за цікаву розповідь і висловили побажання проводити подібні зустрічі в майбутньому, а, можливо, навіть взяти участь у справжньому судовому засіданні. Тож, далі буде.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу