Студенти ДонНТУ продовжують боротися за можливість поїхати до Франції

8-2-2019    Події , Преміум-новина    60

Сьомого лютого відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2019». 3 000 конкурсантів, серед яких – і представники факультетів КІТАЕР, КНТ і ФЕМ Донецького національного технічного університету, які успішно подолали перший етап конкурсу, традиційно проходили тестування з англійської мови на технічну тематику.

«Другий тур, як відомо, – це перевірка знання англійської мови. Якщо чесно, спочатку трохи хвилювався: доволі рідко використовую англійську, хоча і знаю, що наразі вона є невід’ємною частиною життя сучасної людини, – ділиться враженнями студент ФКІТАЕР Сергій Білянський. – Але коли розпочалася робота, все відійшло на другий план. Вже вдруге поспіль я проходжу до другого туру і не вважаю, що ця спроба була гіршою за попередню».

Результати стануть відомими до кінця лютого. Попереду на молодь чекає  перевірка знань з історії та теорії авіаційної галузі, а також захист власного проекту в фіналі.

, , ,