Студент ФКІТАЕР взяв участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт технічного спрямування в напрямку «Телекомунікації»  (4-4-2017)

Протягом 22-24 березня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова була проведена підсумкова наукова-практична конференція – II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт технічного спрямування в напрямку «Телекомунікації».

Національний телеком-оператор «Київстар» підтримав проведення конкурсу в рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»).

У цьому році для участі в конкурсі надійшло 36 наукових робіт від студентів і студентських колективів із 17-ти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з 8 міст України: Харкова, Києва, Одеси, Миколаєва, Сум, Запоріжжя, Житомира, Покровська.

На підставі рецензій і відкритого обговорення галузева комісія визначила 32 кращі роботи й запросила авторів до участі в підсумковій науково-практичній конференції для особистого захисту.

Одним із щасливчиків став і я, Андрій Прокушев, студент факультету КІТАЕР. Для мене було дуже несподівано дізнатися про те, що я пройшов до II туру. Однак, дуже приємно, що моє дослідження здалося дійсно важливим. Роботи були розподілені за напрямками «Інформаційні мережі зв’язку» та «Телекомунікаційні системи та мережі». Я виступав у другому напрямку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Своє дослідження «Засоби управління й забезпечення QoS в IP-телефонії» я розробляв під керівництвом Г.В. Ступака та В.В. Бойко. Мета представленої до захисту роботи полягала в обґрунтуванні й визначенні параметрів QoS для невеликої мережі з наданням послуг IP-телефонії, а також дослідження впливу параметрів QoS на якість послуг. Об’єктом проектування виступає розроблена на базі ДонНТУ лабораторна мережа ІР-телефонії.

Під час презентації проектів я мав можливість поспілкуватися з представниками інших вишів і зустрівся з уже знайомими друзями – студентами.

Конференція проходила в спокійній, дружній атмосфері, а також стала чудовою нагодою для студентів продемонструвати свої досягнення в науковій галузі та проявити себе перед потенційними роботодавцями.

Андрій Прокушев,
студент гр. ТКРм-16