Відбулася відкрита лекція з нагоди  відзначення річниці революції гідності  (22-11-2016)

Двадцять першого листопада в Донецькому національному технічному університеті пройшла відкрита лекція «Революція гідності. Як це відбувалось». Відвідати захід прийшли студенти університету, індустріального інституту, Красноармійського педагогічного училища, а також учні та педагоги загальноосвітніх шкіл міста.

На початку лекції Ірина Олександрівна Дмитрик, завідувач кафедри історії та права ДонНТУ, розповіла присутнім про сутність революції гідності, озвучила причини, що її викликали, та нагадала хроніку основних подій.

Після цього слово надали студентам, які у своїх доповідях більш докладно розповіли про перебіг революції в різних містах України. Зокрема, аудиторія почула про те, як проходив Євромайдан у Донецьку, Львові, Черкасах й Івано-Франківську. Також студенти доповіли про розвиток волонтерського руху в ході Євромайдану та про участь і роль студентства у подіях того часу.

Після цього Світлана Кашенець, завідувач сектору з питань внутрішньої політики міської ради, зупинилася на політичних подіях, що мали місце у Красноармійську наприкінці 2013 – протягом 2014 року.

На завершення заходу аудиторія переглянула тематичний відеоролик, знятий студентами ДонНТУ до Дня вшанування небесної сотні.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого підрозділу