Розширене засідання ради студентського самоврядування ДонНТУ  (10-6-2016)

Дев’ятого червня  в Донецькому національному технічному університеті пройшло розширене засідання ради студентського самоврядування. В ході його проведення  в.о. ректора Я.О. Ляшок виразив подяку присутнім за вагомий внесок у підготовку та організацію ювілейних святкувань в ДонНТУ та відзначив активістів вишу грамотами.

Також грамотами були нагороджені представники спортивних команд факультетів за колективні та персональні досягнення в змаганнях з футболу, баскетболу, волейболу та настільного тенісу, що проходили в рамках спортивної ліги ДонНТУ незадовго до ювілею. Виконала цю почесну місію проректор з науково-педагогічної роботи В.Я Воропаєва.

Окремо були відзначені голова РСС університету Анастасія Гвоздь (за підготовку солістів хору, які виконували  студентський гімн Гаудеамус під час церемонії нагородження дипломами почесних докторів ДонНТУ професорів Вольфганга Елерса та Юзефа Парханського), Семен Лойко (один із ведучих урочистого засідання вченої ради), Катерина Мась (хореограф-постановник чудового вальсу, підготовленого студентами ДонНТУ в якості концертного номеру для святкування 95-річчя вишу) та Олег Яковенко, заступник голови РСС (за допомогу в організації заходів).

Наприкінці засідання начальник  відділу з організації виховної роботи студентів Г.В. Лисенко та проректор В.Я. Воропаєва ще раз подякували присутніх за актину життєву позицію та участь у громадському житті вишу, а також анонсували проведення у Красноармійську фестивалю «З країни в Україну» та запросили до участі всіх бажаючих.