Пройшов третій тур конкурсу «Авіатор 2019»

6-3-2019    Події , Преміум-новина    72

П’ятого березня 2019 р. відбувся тертій етап освітнього проекту «Авіатор 2019», у рамках якого молодь зі всієї України, яка успішно подолала попередні тури, проходила тестування з теорії та історії авіакосмічної галузі. Учасниками стали і 11 студентів і випускників Донецького національного технічного університету – представники ФКІТАЕР, ФКНТ і ФЕМ.

«В цілому, не можу сказати, що завдання були занадто складними, хоча я історію, та й взагалі термінологію авіації, знаю не дуже добре, – розповідає Анна Удинська, студентка гр. ТКР-16 факультету КІТАЕР. – Однак, я не зовсім впевнена, що пройду далі. До того ж, часу на виконання завдань було замало. Що цікаво, цей тур здався мені легшим, ніж попередній».

За підсумками цього туру 250 найкращих пройдуть до фіналу. А вже у квітні вони захистять свої бізнес-ідеї та розробки перед експертним журі конкурсу «Авіатор».