Проект EduNet в ДонНТУ: нові можливості та перспективи  (10-11-2016)

У Донецькому національному технічному університеті розпочалася реалізація проекту EduNet, договір за яким був підписаний під час святкування 95-річчя вишу ректором університету Я.О. Ляшком і Генеральним директором представництва Phoenix Contact в Україні А.Р. Максимцем.

У рамках даного проекту співробітники університету В.Я. Воропаєва, проректор з науково-педагогічної роботи,  та В.П. Тарасюк, декан факультету КІТАЕР, у вересні 2016 року взяли участь у роботі міжнародної конференції освітньої мережі університетів EduNet.

На цій конференції наші викладачі змогли поділитися своїм досвідом розробок навчальних програм промислової автоматизації та вивчити найбільш передовий досвід провідних світових вишівй у даній сфері.

Минулого тижня університет отримав лабораторне обладнання за проектом EduNet виробництва відомої німецької фірми Phoenix Contact.

Це обладнання дозволить застосувати  в навчальному процесі технології Industry 4.0, піонером і всесвітнім лідером якої є Німеччина.

Наступним кроком у реалізації проекту є участь викладачів ДонНТУ у тренінгу з технологій промислової автоматизації, що пройде у м. Бад-Пірмант (Німеччина). До речі, учасники від Донецького національного технічного університету В.П. Тарасюк і О.В. Вовна попередньо пройшли дистанційні курси з підготовки та озброєні необхідними знаннями для участі у даному заході. По завершенні тренінгу отриманий досвід буде впроваджений у навчальний процес вишу.

В.Я. Воропаєва,
проректор з науково-педагогічної роботи