Продовження тренінгу «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапа»

Сімнадцятого березня в Молодіжному Хабі пройшла друга частина тренінгу «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапа». Під керівництвом ментора Ігоря Пеера учасники сконцентрувалися на розгляді потенційних клієнтів їх стартапу, аналізі цільової аудиторії, що допомогло їм продовжити роботу над своїми проектами.

Але якщо перший день тренінгу був спрямований більше на командну роботу, то протягом другого кожен із учасників чотирьох великих груп повинен був віднайти та представити іншим конкурентні переваги свого проекту. Це і ускладнювало роботу, з однієї сторони, адже доводилося розраховувати тільки на свої сили, і значно розширювали спектр озвучених дієвих варіантів – з іншої. Після того, як ця частина завдання була виконана, аудиторія вже традиційно розібрала виступи, визначивши їх сильні та слабкі сторони.

Вже в понеділок на молодь чекає наступний тренінг, а в якості домашнього завдання всім було запропоновано сформулювати портрет клієнта їх продукту. Подивимося, наскільки учасники впораються із поставленою задачею та що цікавого зможуть запропонувати. Тож, долучайтеся!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу

,