Продовження роботи Літньої школи в ДонНТУ

22-6-2018    Події , Преміум-новина    137

В Донецькому національному технічному університеті пройшло чергове заняття в рамках функціонування на базі вишу Літньої школи для учнів міського ліцею «Надія» та багатопрофільної гімназії.

Школярі вже пройшли вступ до теми «Інтернет речей» і склали сертифікаційний тест в комп’ютерній академії Cisco. Також молодь ознайомилася із конструктором Lego WeDo 2.0 і, користуючись порадами студентів і викладачів факультету КІТАЕР, зібрала доволі цікаві моделі, здатні дистанційно керуватися за допомогою планшету.

Неформальним завершенням чергового дня школи стали своєрідні «перегони» моделями, зібраними в ході заняття. Автори моделі, яка досягла фінішу першою, були нагороджені цінними подарунками. Далі буде.

, ,