Представники ДонНТУ відзначені грамотами Донецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту  (8-9-2017)

З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту в м. Краматорськ відбулося урочисте зібрання та нагородження кращих керівників навчальних закладів і працівників спортивної сфери Донецької області. Відвідали захід і представники Донецького національного технічного університету.

Так, грамотами за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури в Донецькій області та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту були нагороджені Світлана Миколаївна Романій, викладач фізичної культури ДонНТУ, Галина Володимирівна Лисенко, начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів, і Ярослав Олександрович Ляшок, ректор університету.