Представники ДонНТУ привітали працівників ТК “Орбіта” зі святом  (18-11-2016)

У Міжнародний день працівників телебачення, радіо та зв’язку студенти та викладачі Донецького національного технічного університету завітали в гості до ТК «Орбіта» та оригінально привітали її співробітників із професійним святом.

Окрім слів поздоровлень, студенти-соціологи презентували колективу компанії тематичний плакат і зачитали чудовий вірш, присвячений їх роботі, а також подарували смачний торт. Університетська команда КВК «220 вольт», яка також входила у склад делегації ДонНТУ, представила декілька яскравих і веселих мініатюр, чим дуже підняла настрій усім присутнім.

Одним словом, співробітники ТК «Орбіта» були приємно вражені артистизмом і щирістю молоді, тому підготовлений сюрприз повністю виправдав себе.

Після урочистої частини для студентів провели ознайомчу екскурсію відділами телекомпанії, в буквальному сенсі відкривши двері, зазвичай закриті для сторонніх. Молодь познайомилась із редакторами, кореспондентами, режисерами монтажу та операторами, а також на власні очі побачила робочий процес.

По закінченні студенти подякували за цікаву екскурсію, а представники «Орбіти» висловили побажання щодо майбутньої плідної співпраці між університетом і телекомпанією.