Представник ДонНТУ взяв участь у нараді Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

19-12-2018    Події , Спорт    88

Дев’ятнадцятого грудня 2018 року на базі Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) відбулася нарада з керівниками фізичного виховання закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації Донецької області.

Від Донецького національного технічного університету участь у заході взяла Світлана Романій, викладач фізичного виховання.

На порядку денному стояли питання щодо підведення підсумків участі ЗВО ІІІ-ІV р.а. в Універсіаді та обласних змаганнях серед студентів Донецької області з видів спорту у 2018 р., пропозицій щодо організації та проведення фізкультурно-масових заходів серед ЗВО в області в 2019 р. для формування календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів Донецького обласного відділення КФВС МОН України на наступний рік.

Серед іншого, грамотами та кубками Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагородили навчальні заклади, які посіли призові місця в Універсіаді та обласних змаганнях серед студентів ЗВО ІІІ-ІV р.а. та брали активну участь у спортивному житті області.