Покровськ долучився до Всеукраїнської акції «Книжка на Схід»

30-11-2017    Події    316

Тридцятого листопада в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Книжка на Схід» до Донецького національного технічного університету завітала команда сучасних українських поетів і письменників – Сергій Жадан, Олексій Чупа, Борис Севастьянов, Дмитро Білий, Ігор Зарудко та Олександр Ушкалов.

Учасниками заходу стали студенти та співробітники ДонНТУ, Індустріального інституту, Покровського педагогічного коледжу, а також зацікавлені городяни міста.

Програма зустрічі  включала в себе літературні читання та їх обговорення, а Б. Севастьянов навіть виконав для присутніх декілька пісень, чим вніс певну «родзинку» до загальної атмосфери заходу.

Окрім декламування, студенти мали змогу задати питання поетам. Зокрема, аудиторія цікавилася, чому літератори вирішили стати волонтерами, що надихає їх на творчість, які існують паралелі між сучасною літературою та творами минулого століття, а також щодо того, які явища сьогодення знаходять відображення в їх віршах.

По завершенні всі охочі могли задати запитання гостям, взяти автограф або ж сфотографуватися з ними. Також в рамках акції бібліотеці ДонНТУ було передано ряд художньої літератури.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу