Початок роботи YEP в ДонНТУ. Лекція на тему стартапів  (19-4-2017)

У рамках роботи YEP! DNTU для студентів і співробітників Донецького національного технічного університету в Молодіжному Хабі пройшла лекція на тему «Стартапи».

В якості доповідача виступила Вікторія Ткач, завідувач кафедри менеджменту індустріального інституту ДонНТУ.

У ході виступу присутні почули, що являють собою стартапи, яка їх історія виникнення, а також які бувають їх види, задачі та особливості. Окремо звернули увагу на ролі команди при виконанні проекту, а також на прикладах успішних українських проектів.

Друга частина заходу стосувалася проблем фінансування та пошуків можливих шляхів фінансування стартапів. Зокрема, доповідач охарактеризувала існуючі на сьогоднішній день грантові програми та наголосила на окремих умовах участі в них.

Фіналом лекції став розгляд типових помилок, що можуть виникнути під час реалізації стартапів, та надання практичних рекомендацій щодо того, як розпочати власну справу та вивести свій проект на новий рівень.

По закінченні заходу молодь і зацікавлені особи могли задати доповідачу конкретні запитання, а безпосередньо організатори домовилися щодо подальшої координації та співпраці.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу