Студентський актив підготував яскравий передноворічний концерт  (23-12-2016)

Із кожним днем новий рік наближається все ближче і ближче до нас. Атмосфера свята, без перебільшення, пронизує все довкола. Не став виключенням і Донецький національний технічний університет: у холі милує око чудова ялинка, а самі співробітники занурилися в творчу атмосферу та проявили свою старанність і креатив, прикрашаючи вікна та стіни кабінетів чудернацькими сніжинками, іграшками та яскравою мішурою. Активна студентська молодь також вирішила внести свій вклад у створення святкової атмосфери, підготувавши та провівши чудовий передноворічний концерт.

Велика похила зала вже з порогу зустрічала гостей яскравим тематичним оформленням: сріблястими зірками, дзвониками, сніжинками, різнокольоровими вогниками гірлянд, даруючи всім відчуття справжньої новорічної казки.

img_1797

Зі словами привітань до присутніх звернулася В.Я. Воропаєва, проректор з науково-педагогічної роботи, після чого нагородила грамотами вишівських громадських активістів, а також призерів і переможців змагань із жиму лежачи, що були проведені в ДонНТУ нещодавно.

Що ж до концертної програми, запальний танок від студенток факультету МЕХТ задав тон всьому заходу. Лірично-новорічні пісні линули одна за одною, а енергійні танцювальні постановки не давали сумувати. В перерві між номерами ведучі провели веселий новорічний конкурс за участю глядачів. Останній, до речі, пройшов за дуже активної участі залу, що ще більше сприяло створенню дружньої та невимушеної атмосфери на святі.

Приємно відзначити, що до організації та підготовки концерту долучилися студенти всіх факультетів. Більше того, із творчими номерами виступив також танцювальний колектив МС+ і студентка КІІ ДонНТУ.

Завершилося ж яскраве дійство привітаннями з наступаючим Новим роком і побажаннями щастя та радості, а також вже традиційними фото на згадку. Тож, зі святом!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу