Організаційні збори першокурсників гірничого факультету

3 (1)

Десятого вересня в Донецькому національному технічному університеті пройшли організаційні збори студентів першого курсу гірничого факультету.

Яна Кот, заступник начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів, розповіла присутнім про діяльність студентського самоврядування, про події та заходи, які воно організовує, а також про можливості участі в різноманітних поїздках, обмінних візитах і спортивних змаганнях. Окрему увагу звернули на дебют першокурсника та значення цієї події в житті кожного студента.

Також слово надали проректору з науково-педагогічної роботи ДонНТУ В.Я. Воропаєвій. Вікторія Яківна пояснила особливості навчального процесу, а також закликала молодь не боятися брати участь у чомусь новому та сповна користуватися всіма можливостями, які надає університет. Також проректор запрошувала першокурсників розкривати свої таланти шляхом участі в роботі студентського радіо/телебачення, а також у всеукраїнських і міжнародних конкурсах і предметних олімпіадах. Завершила свій виступ В.Я. Воропаєва побажаннями успішного навчання та цікавого університетського життя.

Під час третьої частини зборів представники ради студентського самоврядування більш детально зупинилися на дебюті першокурсника та підготовці до нього, а також відповіли на запитання присутніх щодо інших аспектів функціонування самоврядування.

,