Організаційні збори першокурсників факультету економіки та менеджменту

Десятого вересня організаційні збори першокурсників пройшли ще на одному факультеті ДонНТУ – факультеті економіки та менеджменту.

1

Перед студентами традиційно виступила проектор з науково-педагогічної роботи В.Я. Воропаєва. Вікторія Яківна повідала новоспеченим студентам про особливості та тонкощі навчального процесу, про університетське життя та його відмінності від школи. Не забула вона розповісти і про позанавчальне життя та можливості участі в різноманітних заходах, конкурсах і програмах. Окремо торкнулися проектів, націлених на економістів і менеджерів. Проректор закликала молодь бути активною та не сидіти на одному місці, всіляко розвивати свої здібності й таланти.

Представники підрозділу з організації виховної роботи студентів детально розповіли про сутність студради та численні аспекти її діяльності, а факультетські активісти повідали про дебют першокурсника та в загальних рисах окреслили масштаби майбутньої підготовки до нього.

,