Онлайн-конференція щодо питань проведення аудиторських перевірок

16-5-2016    Події    802

Шістнадцятого травня в Донецькому національному технічному університеті в рамках співробітництва вишу з Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) пройшла онлайн-конференція на тему: «Практичні аспекти проведення аудиторських перевірок».

Організатором заходу виступила кафедра обліку, фінансів та економічної безпеки. Зокрема, Н.Ю. Рекова, завідуюча кафедрою ОФЕБ, є ініціатором взаємодії університету з провідними аудиторськими фірмами світу.

Студенти старших курсів економічних спеціальностей і викладачі мали нагоду в поспілкуватися з представником компанії Baker Tilly Ukraine.

Baker Tilly – незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, член міжнародної мережі Baker Tilly International. Компанія входить в число найбільших аудиторських компаній України та світу. Завдяки високому рівню професіоналізму, вона співпрацює з клієнтами різних секторів економіки по всій країні.

В ході бесіди учасниками онлайн-конференції були розглянуті питання щодо специфіки розрахунку аудиторських ризиків при проведенні перевірок; здійснення вибірки необхідних документів; порядок складання аудиторського висновку тощо.

На завершення заходу представник Baker Tilly Ukraine розповів про особливості та тонкощі роботи аудитором, а також відзначив ряд якостей і навичок, якими повинен володіти потенціальний робітник компанії.

В цілому ж, спілкування студентів із можливими роботодавцями є доволі ефективною формою взаємодії та буде продовжуватися у виші й надалі.