Один день в Університеті

19-2-2018    Події    268

19 лютого 2018 року в лабораторії кафедри «Хімічні технології» Донецького національного технічного університету відбулося заняття з учнями 11 класу НВК №1 м. Покровськ під керівництвом викладачів к.х.н., доц. Ігоря Івановича Швеця та к.т.н., доц. В’ячеслава Юрійовича Кауліна. На занятті учні разом зі студентами університету прослухали лекцію та провели досліди.

Заняття відбулося в рамках програми для школярів «Один день в університеті» за ініціативи декана факультету машинобудування, екології та хімічних технологій Андрія Миколайовича Сурженка, за підтримки ректора ДонНТУ Ляшка Ярослава Олександровича та директора НВК №1 Любові Іванівни Воротинцевої.

Метою програми є надати можливість школярам випускних класів зануритися в атмосферу університетського життя, скористатися сучасним лабораторним обладнанням кафедри «Хімічні технології» та відчути себе студентом вищого навчального закладу.

В подальшому, під час весняних канікул, всі бажаючі школярі будуть мати змогу один день провести разом зі студентами, відвідати лекції, прийняти активну участь в практичних та лабораторних заняттях разом з однією зі студентських груп спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

,