«Один день в університеті». Частина 4

16-4-2018    Події    101

Шістнадцятого квітня 2018 р. в Донецькому національному технічному університеті пройшла четверта зустріч у рамках програми «Один день в університеті». Тема заняття – «Корозія металів».

Передусім, корозія металів – це не легендарна музична група та Сергій Троїцький, а процес електрохімічного руйнування металів і їх сплавів. Розібратися у всіх нюансах процесу школярам 11 класу НВК №1 м. Покровська допомагали доценти кафедри хімічних технологій Ігор Швець і В’ячеслав Каулін. А цікавого в темі «Корозія металів» досить багато. Корозія руйнує не тільки просте залізо, а й благородні метали: різниця лише у тривалості процесу.

Було поставлено багато цікавих запитань: як захистити металеві вироби від корозії, чи можна відновити метал і яке відношення до хімії має група «Корозія металів»? Далі буде…

За інформацією ФМЕХТ