На факультеті МЕХТ для школярів Української ЗОШ пройшов черговий «Один день в університеті»

28-3-2018    Події    132

Двадцять сьомого березня на факультеті машинобудування, екології та хімічних технологій ДонНТУ у м. Покровськ пройшов ще один етап програми «Один день в університеті» для школярів Донеччини. Цього разу ним став «Сезон №2 – Екологія».

Учні 10 та 11 класу Української загальноосвітньої школи №13 Селидівської міської ради під час своїх весняних канікул мали нагоду спробувати себе в ролі студентів.

Гості зі школи побували на розгорнутій лекції завідувача кафедри природоохоронної діяльності, д.т.н., професора Віктора Климентовича Костенко на тему «Розвиток екології у східному регіоні України». Окрім того, школярі разом із групами ТЗС-16 та ЕКО-16 відвідали практичне заняття з дисципліни «Техноекологія», яке проводила к.т.н., доцент кафедри природоохоронної діяльності Олена Леонідівна Зав’ялова.

За матеріалами ФМЕХТ