Mortal Kombat ІХ. Черговий кібертурнір від факультету КITAEP

17-5-2018    Події , Преміум-новина    646

Як сучасна молодь розважається та відпочиває від буденності? Хтось полюбляє книжки, хтось захоплюється серіалами чи фільмами, комусь до вподоби слухати чи створювати музику. Але є й ті, хто полюбляє грати у комп’ютерні ігри й найбільше всього – у жанрі файтінг.

Файтінг (від англ. Fighting – бійка) – один із найстаріших жанрів комп’ютерних ігор. Найвідомішим представником цього стилю є гра Mortal Kombat.

«Смертельна битва» – гра поколінь. Їй вже понад 26 років. За цей час вийшло багато версій на різні платформи та безліч усіляких доповнень. Ось і студенти факультету КІТАЕР вирішили згадати своє дитинство, коли вони із друзями грали у МК після школи.

Турнір з Mortal Kombat, що відбувся 15 травня, не проходив заради перемоги. Цей захід проводився виключно заради того, щоб студенти могли відпочити душею, розслабитися та хоч на мить забути про звичну буденність.

Однак, переможець все ж був знайдений. Микита Кіряєв, студент групи ТКС-15, здобув найбільше перемог, тому отримав почесну грамоту від організаторів заходу.

«Для мене було приємною несподіванкою дізнатися, а тим більше – потрапити на такий захід, оскільки Mortal Kombat – одна з тих ігор, в яку я грав з самого дитинства, – ділиться враженнями Микита. – І саме цей міні-чемпіонат допоміг мені знову відчути, що значить напружена сутичка, адже суперники показали дуже гідну гру. Інколи мені здавалося, що далі двох поєдинків я не пройду, але через годину гри було несподівано дізнатися, що саме я здобув перемогу. Отже, моє дитинство не пройшло даремно. Хочу подякувати всім учасникам за хорошу гру, а організаторам – окреме спасибі за подібний турнір. Сподіваюся, таке надалі повториться не один раз».

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15