Модель стартапів «Сікорські Челендж» об’єднує Донбас

23-2-2018    Події    253

logo

Друзі, з 20 лютого 2018 року на сході України стартував проект  “МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС“, який фінансово та організаційно підтримала Агенція США з міжнародного розвитку USAID в рамках програми UCBI II «Зміцнення громадської довіри».

Місія проекту – перетворити перспективний, але знесилений війною східний регіон України на вітчизняну «Кремнієву долину», розбудувати мережу інноваційних кластерів, в яких молодь Донбасу зможе навчатися інноваційному підприємництву та перетворювати свої креативні ідеї в успішні стартап-компанії.

Проект передбачає розвиток інноваційного середовища у ВНЗ Донецької та Луганської областей як складової частини загальноукраїнської університетської інноваційної екосистеми.

Для виконання цієї місії USAID залучив Інноваційний холдинг «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» (м. Київ), міжнародних та вітчизняних тренерів з інноваційного підприємництва.

На базі Cтартап шкіл за методиками Sikorsky Challenge пройдуть навчання:

• менеджери (організатори, координатори) університетських Стартап шкіл
  • тренери з підготовки стартаперів
  • студенти, аспіранти, науковці, інженери та винахідники з основ інноваційного підприємництва.

Проект розпочнеться з серії тренінгів для адміністрації та викладачів. Мета цих тренінгів – підготувати адміністраторів стартап школи та тренерів з інноваційного підприємництва у кожному університеті, що бере участь у проекті.

Після завершення навчання передбачено участь перспективних проектів випускників Стартап шкіл у конкурсах, пошук  інвесторів та відкриття стартап-компаній.

Дводенний тренінг “Створення Стартап школи «Сікорські Челендж» у вищому навчальному закладі” для адміністрації та викладачів пройде: 26 лютого, 5 березня 2018 р.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих задля того, щоб «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНАВ ДОНБАС