Масштабне святкування Дня ФЕМ

25-5-2017    Події    701

Факультет економіки та менеджменту яскраво та масштабно відсвяткував свій 48-й День народження. Розпочавши свою історію в далекому 1969 році як інженерно-економічний, переживши численні зміни у назві, на сьогоднішній день він здійснює підготовку фахівців у галузі управління та адміністрування.

Вже традиційно свято розпочалося із поздоровлень декана. Олександр Анатолійович Олейніков нагадав присутнім дещо з історії ФЕМу, побажав викладачам і студентам всього найкращого й висловив надію, що всі випускники гордо нестимуть знамено свого факультету. До слів привітань приєднався і Л.Л. Катранжи, заступник декана. Серед іншого, Леонід Леонідович побажав всім присутнім успіхів і мирного неба над головою.

Що ж до святкової програми заходу, то він був справжнім концертом у широкому сенсі цього слова: ліричні та емоційні пісенні номери змінювали один одного, а про танцювальні постановки годі й казати: своєю енергетикою та драйвом вони наповнювали кожного глядача та дарували гарний настрій усім присутнім.

Не і обійшлося і без жартів: факультетська команда КВК представила ряд гумористичних мініатюр, а безпосередньо виступи молоді органічно перемежовувалися з цікавою вікториною про ФЕМ.

Оскільки День народження – це час подарунків і привітань, до поздоровлень долучилися й гості заходу – студент КІІ Денис Денисюк, Єлизавета Ганич і колектив МС+, які виконали декілька творчих номерів. І, звичайно, не забули відзначити почесними грамотами та солодкими подарунками досягнення найбільш активних студентів.

Кульмінацією ж концерту став надзвичайно енергійний і позитивний танець від усіх курсів і спеціальностей ФЕМ, родзинкою якого стала поява веселого ведмедика, який викликав захоплення на посмішки на обличчях гостей.

Без зайвих слів, свято економістів, фінансистів і менеджерів вдалося на славу, а найяскравіший доказ цього – численні оплески вдячної публіки.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу