Факультет КНТ провів майстер-класи для школярів міста

24-5-2016    Події    1312

У рамках заходів, присвячених 95-річчю Донецького національного технічного університету, 24 травня 2016 року на факультеті комп’ютерних наук і технологій пройшли майстер-класи для школярів м. Красноармійська та м. Димитрова.

У лабораторіях факультету студенти та викладачі розповіли гостям про сучасні тенденції розробки апаратного та програмного забезпечення, наочно продемонстрували спеціалізоване обладнання та приклади програмних продуктів, створених студентами в рамках навчальних курсів.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили заступник декана ФКНТ, доцент кафедри комп’ютерної інженерії С.О. Ковальов, завідуючий кафедрою прикладної математики та інформатики (ПМІ) О.А. Дмитрієва, доцент кафедри ПМІ, Н.О. Маслова, старший викладач кафедри ПМІ О.А. Золотухіна.

У заходах взяли активну участь студенти факультету: Артем Любимов, Влад Лисенко, Олександра Бобилева, Олексій Лукін, Тетяна Щелкун, Дар’я Полуніна, Сергій Грабчук, Аліна Сова.

У лабораторії кафедри прикладної математики та інформатики школярі мали можливість спробувати себе в ролі розробника комп’ютерних ігор і самостійно створити ігровий простір в середовищі Unity3d.

У лабораторії кафедри комп’ютерної інженерії студенти продемонстрували систему управління на базі мікроконтролерного набору  Arduino, що може використовуватися у приладах з датчиками та виконуючими механізмами.

Представники кафедри комп’ютерних наук розповіли про особливості навчання фахівців з систем штучного інтелекту, прикладного комп’ютерного дизайну та інформаційних управляючих систем.

Наприкінці доцент кафедри прикладної математики та інформатики Н.О. Маслова поділилася зі студентами досвідом участі у проекті GameHab.