Майстер-клас з робототехніки від факультету КІТАЕР ДонНТУ

25-5-2016    Події    764

У рамках наукового пікніку, що проходив у Донецькому національному технічному університеті, факультетом комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки для школярів міста та району був організований майстер-клас з робототехніки.

Як показала попередня практика, проведення подібних заходів прийшлося до вподоби майбутнім студентам, тому викладачі ФКІТАЕР не втратили нагоди вкотре долучити молодь до цікавого світу автоматизованих технічних систем.

Так, школярам у легкій і зрозумілій формі показали та пояснили принцип дії простої електронно-побутової техніки. Дійсно, цікаво було на власні очі побачити, з чого саме складається пристрій для вимірювання тиску людини, які датчики та компоненти до нього входять, і, звичайно, зрозуміти, як він працює. А той факт, що до робочого процесу активно залучали і самих юних гостей, лише підігрівав їх азарт і захват.

У цілому, майстер-клас показав, що при ретельному розгляді електронних приладів принцип їх дії виявляється куди простішим, ніж це може здатися на перший погляд. А тим, хто цікавиться подібними речами, факультет КІТАЕР з радістю допоможе розібратися у всіх тонкощах і премудрощах робототехніки та електроніки.