В ДонНТУ пройшла зустріч студентів з представником інформагентства «Вчасно»  (17-2-2017)

Сімнадцятого лютого пройшла зустріч команди студентів-активістів Донецького національного технічного університету, залучених до роботи в молодіжному радіо, з директором інформаційного агентства «Вчасно» Марією Давиденко.

Марія поділилася з молоддю особливостями роботи радіо, розповіла про сутність і необхідність формування сітки ефіру, надала практичні поради щодо планування ефірного часу та рекомендації щодо його наповнення.

Окремо були розглянуті новини як один із елементів радіоефіру: студенти поділилися своїми думками та баченнями з цього приводу, після чого були розібрані основні помилки.

Серед іншого, мова йшла про суто технічні аспекти організації цікавого медіапростору, а також про деякі тонкощі радіосправи, як-то коректна рубрикація, просування в мережі Інтернет, нарощування цільової аудиторії тощо.

Завершилася зустріч обговоренням програми щодо участі молодіжного радіо ДонНТУ в майбутньому святкуванні Масляної. Були відзначені основні моменти та напрямки роботи, тож, відтепер – справа лише за їх успішною реалізацією.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого підрозділу