Успішний захист дипломної роботи в Сілезькому технічному університеті  (27-2-2017)

Захист дипломного проекту, безумовно, це не тільки незабутня подія в житті кожного студента, а ще й результат кропіткої праці та тривалих досліджень. Для гірничого факультету нашого університету приємною подією став захист дипломної роботи студентом Євгеном Подкопаєвим. Слід зазначити, що дослідницька робота над проектом проводилась в тісній співпраці з нашими польськими колегами. Завдяки договору про міжнародне співробітництво між Сілезьким технічним університетом (м. Глівіце, Польща) та ДонНТУ у наших студентів з’явилась можливість придбати новий академічний досвід.

Щиру подяку ми висловлюємо науковим керівникам дипломного проекту: кандидату технічних наук, професору Сілезького технічного університету та почесному професору ДонНТУ Юзефу Парханському; професору кафедри розробки родовищ корисних копалин, доктору технічних наук І.Г. Сахно; доценту кафедри розробки родовищ корисних копалин, кандидату технічних наук С.Г. Негрію.

Даний дипломний проект є актуальним з точки зору його практичного застосування. В роботі розглядаються питання проведення гірничих робіт в умовах польської шахти. Як висновок, були розроблені рекомендації щодо раціональної технології проведення гірничих виробок в умовах існуючого підприємства, а також запропоновані заходи із забезпечення їх експлуатаційного та безпечного стану.

Щиро вітаємо Євгена Подкопаєва з успішним захистом його дипломної роботи і бажаємо йому творчих та наукових успіхів у подальшому навчанні!

Андрій Петренко,
асистент кафедри розробки родовищ корисних копалин