Літературний вечір у Молодіжному Хабі ДонНТУ

11-3-2018    Події , Преміум-новина    172

Шостого березня в Молодіжному Хабі пройшов літературний вечір #ТГШ, який зібрав в одному місці молодь, школярів, викладачів і просто тих, хто щиро захоплюється поезією. Захід став першою подією нещодавно започаткованого руху «1921», спрямованого на розвиток культурного життя у нашому місті.

Ідейним натхненником створення руху та проведення літературної зустрічі став Богдан Мироненко, студент групи МЕН-17 факультету економіки та менеджменту ДонНТУ.

Основна тема заходу – Тарас Шевченко, його творчість, а також неформальне спілкування та презентація власних поетичних доробків. Так, гості згадали основні моменти з біографії митця, подискутували про його постать, життя та літературну спадщину. І, звичайно, не обійшлося без декламування віршів: власних і творів улюблених поетів, після чого за чашкою кави присутні поспілкувалися на тему літератури в цілому та подальшої діяльності руху «1921».

Варто відзначити, що серед учасників заходу було чимало талановитих і неординарних особистостей (це і школярі, і студенти, і представники більш старшого покоління), вірші яких вразили та зачепили, як-то кажуть, «за живе». Все це говорить про те, що сучасна молодь багата на справжні таланти, тому вкрай важливо підтримувати та розвивати їх поетичні здібності, об’єднуватися та згуртовуватися заради того, щоб підняти культурне життя вишу та міста на новий рівень.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу