Круглий стіл щодо розробки навчальних програм технологій автоматизації

2-6-2016    Події    644

У рамках VIII Міжнародного науково-практичного форуму «Донбас 2020: перспективи розвитку очима молодих вчених» факультетом комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки був проведений круглий стіл «Розробка новітніх навчальних програм для професійної підготовки в області технологій автоматизації в рамках TEMPUS проектів TATU та EDUNET».

Проблематика круглого столу була наступною:

– актуальність відкриття та функціонування тренінгових центрів у різних регіонах України;

– уніфікація професійної підготовки в області технологій автоматизації в рамках TEMPUS проектів TATU і EDUNET;

– презентація навчальних лабораторій TATU Smart Lab і навчальних курсів тренінг-центрів;

– організація дистанційного навчання та віддалених лабораторних практикумів.

Захід пройшов за участі представників компанії «Phoenix Contact», ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» і Слов’янської ТЕС ПАТ «Донбасенерго», а також співробітників факультету КІТАЕР. Координатором виступила проректор з науково-педагогічної роботи ДонНТУ Вікторія Яківна Воропаєва.

У ході круглого столу був підписаний договір щодо співпраці ДонНТУ та німецької компанії «Phoenix Contact», а також обговорювалися організаційні та методичні аспекти створення мережі тренінгових центрів і розробки навчальних програм для професійної підготовки в області технологій автоматизації, обмін досвідом з питань використання в навчальному процесі новітнього лабораторного обладнання TATU Smart Lab.