Кафедрі електронної техніки ФКІТАЕР – 25!

17-3-2018    Події , Преміум-новина    330

Кафедра електронної техніки факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Донецького національного технічного університету відсвяткувала свій ювілей – 25 років. З цієї нагоди студентський актив факультету підготував яскраву концертну програму.

Кожен, хто був присутнім на святі, вкотре переконався, що ФКІТАЕР – це одна велика дружня родина, де панує злагода, взаємопідтримка та гарний настрій. Так, студенти потішили глядачів талановитим виконанням пісень, блискучими тематичними виступами КВК і просто своєю харизмою та щирістю.

Справжньою «родзинкою» концерту став жартівливий відеоролик за участі студентів і викладачів про життя факультету. І тут організатори влучили, як-то кажуть, в десятку: відео цілком заслужено припало усім до вподоби,  адже глядачі не приховували своїх посмішок і не жалкували оплесків. Одним словом, свято вдалося на славу.

Тож, ще раз вітаємо колектив кафедри з ювілеєм і бажаємо миру, успіхів і підкорення нових висот!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу