Кафедра ОФЕБ відсвяткувала свій ювілей  (10-12-2016)

Восьмого грудня в Донецькому національному технічному університеті пройшов святковий концерт, присвячений 25-річчю кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки. У 1991 році в університеті пройшов перший набір студентів за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит», і саме відтоді кафедра і розпочала свою історію, сповнену різноманітних подій і змін.

Тож, зі словами вітань на сцені виступив перший проректор ДонНТУ Л.Л. Бачурін, декан факультету економіки та менеджменту О.А. Олейніков, завідувач кафедри ОФЕБ Н.Ю. Рекова та запрошені гості: директор індустріального інституту ДонНТУ С.П. Придатько, представники структурних підрозділів вишу – Костянтинівського та Артемівського індустріальних технікумів, ПрАТ «Артвайнері», ДП «Артемсіль», ВАТ «Краматорський феросплавний завод», а також Красноармійської та Артемівської об’єднаних податкових інспекцій в Донецькій області. Тому не дивно, що слова привітань, побажання професійних успіхів і подальшого розвитку, квіти та подарунки линули, без перебільшення, рікою, а посмішка не сходила із облич винуватців свята протягом всього заходу.

Заступник Покровського міського голови Ю.В. Третяк приєднався до поздоровлень і нагородив почесними грамотами колектив кафедри ОФЕБ.

В рамках заходу ведучі нагадали присутнім основні віхи історії кафедри та періоди її становлення, а в перервах між розповідями гості насолоджувалися численними концертними виступами. І дійсно, студенти підготували дуже насичену програму, чим надзвичайно потішили глядачів: співали, танцювали, жартували та ділилися з присутніми своїм гарним настроєм і позивною енергетикою. Приємно відзначити, що осторонь свята не залишилися і викладачі кафедри, а також студенти інших факультетів і випускники ДонНТУ. Творчі номери линули один за одним, наповнюючи атмосферою свята все довкола.

Апогеєм концерту стало виконання запальної фінальної пісні та слова подяки від Н.Ю. Рекової.

Підсумовуючи, хочеться сказати, що яскравий концерт цілком зміг зруйнувати стереотип, що економісти та бухгалтери ­– це люди, які цікавляться лише цифрами та документацією, та ще раз красномовно довів, наскільки багатий талановитими людьми Донецький національний технічний університет.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого підрозділу