Кафедра КІ отримала нове обладнання в рамках виконання Tempus-проекту

7-11-2016    Міжнародне співробітництво , Події   772

У рамках Tempus-проекту «Розробка навчальних планів для нової спеціалізації: магістр інженерії з проектування мікросистем» (530785-TEMPUS-2012-PL-TEMPUS-JPCR) кафедра комп’ютерної інженерії Донецького національного технічного університету отримала партію обладнання для виконання досліджень і нових наукових або науково-технічних розробок.

Партія обладнання включає плати для програмування систем на чипах, плати розширення, а також набори елементів визначення наявності та вимірювання різноманітних хімічних і фізичних параметрів навколишнього середовища.

На нове обладнання з особливим нетерпінням чекали магістри нової, відкритої в результаті виконання зазначеного Tempus-проекту, спеціалізації «Проектування мікросистем». Сподіваємося, це відкриє нові горизонти наукових досліджень для талановитої молоді ДонНТУ.

О.М. Мірошкін,
докторант кафедри електронної техніки,
доцент кафедри комп’ютерної інженерії

Повернутися