Представники ФКІТАЕР гідно представили ДонНТУ на міжнародній виставці elcomUkraine 2017  (14-4-2017)

Студенти та викладачі факультету КІТАЕР ДонНТУ протягом 11-14 квітня беруть участь у XXI міжнародній виставці elcomUkraine 2017 – масштабному форумі енергетики, електротехніки, промислової автоматизації та світлотехніки, що проходить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ).

Участь представників Донецького національного технічного університету в заході сала можливою завдяки підтримці компанії Phoenix Contact Ukraine.

Зокрема, команди ДонНТУ представляли два проекти:

1) Система адаптивного освітлення доріг (проект кафедри автоматики та телекомунікацій).

Автори: Сергій Нагорний, Богдан Самойлович, Сергій Демидов, студенти.

Науковий керівник – Г.В. Ступак, старший викладач кафедри АТ.

2) «Розумна теплиця» (проект кафедри електронної техніки).

Автори: Владислав Лебедєв, студент, Рамін Ахмєдов, аспірант.

Наукові керівники: О.В. Вовна, д.т.н., професор кафедри ЕТ, та І.С. Лактіонов, к.т.н., доцент кафедри ЕТ.

Проекти талановитої молоді з Покровська викликали чималий інтерес у присутніх і були відзначені заступником міністра енергетики з євроінтеграції Наталією Бойко.

Окрім команд ДонНТУ, на виставці також був представлений проект НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського.

Сьогодні на учасників форуму очікує останній день роботи elcomUkraine 2017, тож, команди вже збираються додому.