ДонНТУ налагоджує співпрацю з компанією «Сіменс Україна»

4-2-2019    Події , Преміум-новина    81

Четвертого лютого Донецький національний технічний університет відвідав керівник групи розробки програмного забезпечення регіонального представництва «Дніпро-Індустріальний» ДП «Сіменс Україна» Ренат Бахапов.

ДП «Сіменс Україна» – одна з провідних промислових компаній України, що постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту й автоматизації будівель.

Представник компанії мав зустріч із представниками керівництва вишу та факультетів КІТАЕР, КНТ і МЕХТ ДонНТУ щодо відновлення співпраці вишу та підприємства, а також щодо можливих варіантів подальшої взаємодії. Також для поважного гостя було організовано екскурсію найновішими лабораторіями університету.

,