День вишиванки в ДонНТУ  (18-5-2017)

Студенти, викладачі та співробітники Донецького національного технічного університету та індустріального інституту ДонНТУ взяли участь у флешмобі, присвяченому Дню вишиванки, що проводиться щороку в третій четвер травня.

День вишиванки — міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Тож, вдягнувшись у тематичні сорочки різного фасону та з різними орнаментами, учасники флешмобу зробили чимало яскравих фото на фоні університету.

Окрім флешмобу, делегати Донецького національного технічного університету долучилися також до загальноміської ходи з нагоди Дня вишиванки, і навіть дощ не зумів зіпсувати настрій учасникам заходу.