День Св. Валентина в ДонНТУ  (14-2-2017)

Цікаво та різноманітно пройшов День Святого Валентина в Донецькому національному технічному університеті.

Так, рада студентського самоврядування вишу підготувала для студентів насичену програму. Передусім, для закоханих був організований фотоконкурс, в ході якого всі бажаючі могли проголосувати за своїх улюбленців.

За результатами конкурсу на найбільш красиву закохану пару ДонНТУ, фіналістами стали:

•  Дмитро Туцький і Еліна Пенар (гірничий факультет) – 43 голоси;
  •  Олександр Герасименко та Юлія Полякова (ФМЕХТ ) – 27 голосів;
  •  Кирило Трачук і Анна Гиргуліч (ФМЕХТ) – 22 голоси.

У холі першого навчального корпусу було облаштовано тематичну фотозону, яка прийшла до вподоби багатьом студентам, про що свідчать численні фото молоді. Окрім того, протягом всього дня функціонувала пошта, тому кожен охочий міг надіслати валентинку дорогій людині.

Також студенти відповідали на запитання від студентського телебачення, за що отримували яскраві червоні кульки, що уособлювали в собі тепло та пристрасть.