День гірничого факультету  (11-5-2017)

Десятого травня гірничий факультет відсвяткував свій 96-й День народження. Факультет, чия історія різноманітна, багата на події та наповнена безліччю емоцій і досягнень.

Після привітальних слів ведучих слово надали ректору ДонНТУ, а в минулому – випускнику факультету, Я.О. Ляшку. Ярослав Олександрович згадав свої університетські роки та побажав студентам, викладачам і співробітникам, аби всі їх мрії здійснювалися, а отриманий досвід і знання знадобилися в майбутньому та допомагали рухатися вперед.

Зі словами поздоровлень виступив і декан гірничого факультету, Сергій Вікторович Подкопаєв, який побажав усім миру,міцного здоров’я та добробуту, а студентам – успіхів під час складання сесій і веселого та насиченого життя.

Після цього ведучі повідали присутнім про сьогодення факультету, зазначивши різноманітні аспекти наукової роботи викладачів, а також здобутки студентів.

Самі ж активісти підготували традиційно яскраву та насичену культурну програму. Так, Катерина Галуза, Людмила Доля та Христина Маршеруєва заспівали чудових пісень, а веселі хлопці потішили присутніх запальним номером. Певна річ, не обійшлося і без колективних танцювальних постановок. Зворушливим доповненням концерту стало відеовітання з щирими побажаннями для всіх присутніх у залі.

До привітань долучилися й друзі ГФ – танцювальний колектив «Голден старс» і представники ЗОШ №3, які підготували дві енергійні хореографічні постановки.

Також в рамках заходу був проведений інтелектуальний конкурс для студентів і викладачів, в ході якого учасники відповідали на запитання, так чи інакше пов’язані з гірництвом, а присутні почули чимало цікавих фактів на гірничу тематику.

Зокрема, за активну участь у житті факультету, успіхи в навчанні та за спортивні досягнення ряд студентів були нагороджені грамотами.

В цілому, концерт вкотре довів, що гірничий факультет багатий на творчі особистості, а сама молодь, незважаючи на серйозність і суворість професії гірника, розумна, різнопланова й активна.

Тож, ще раз із Днем народження, гірничий факультет!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу