Яскраве святкування дня Гірничого факультету ДонНТУ  (29-4-2016)

Гучно, яскраво та вражаюче – саме так пройшло святкування Дня народження гірничого факультету. Факультету, з якого у далекому 1921 році розпочалася історія всього Донецького національного технічного університету.

Зі словами привітань виступили в.о. ректора ДонНТУ Я.О. Ляшок і декан факультету С.В. Подкопаєв, які побажали усім присутнім яскравого та насиченого життя, міцного здоров’я, успіхів у навчанні та трудовій діяльності, і, найголовніше, – мирного неба над головою.

Ведучі також провели короткий екскурс історією факультету, згадавши знакові для нього події та моменти, а також відзначивши вагомий його внесок у розвиток гірничої промисловості Донбасу та України. Почула аудиторія й чимало теплих спогадів із життя випускників і студентів.

Що ж до концертної програми, активісти ДонНТУ завжди намагаються зробити її максимально цікавою та різноманітною. Однак, цього разу гірники перевершили всі сподівання. Ліричні та запальні пісні, чудово поставлені хореографічні постановки, що органічно їх доповнювали, веселі та незаїжджені гумористичні сценки та мініатюри, виступи КВК, презентація–подяка викладачам за їх сумлінну працю – далеко не весь перелік того, чим тішили зі сцени винуватці свята. Більше того, студенти ще й тематичний «шахтарський» показ мод влаштували, який також викликав чималий інтерес у глядачів. Не залишили без уваги і викладачів, влаштувавши для них веселий конкурс «Вгадай мелодію», який дозволив усім поринути в часи юності та безтурботності. Одним словом, молодці. Постаралися на славу, нічого не скажеш.

Одним із приємних моментів стало нагородження почесними грамотами та нагрудними значками студентів-активістів, спортсменів і відмінників навчання.

В цілому ж, усі півтори години, доки тривав концерт, у залі панувала надзвичайно позитивна енергетика: молоді та завзяті студенти-гірники не жалкували сил та енергії та ділились із залом своїм чудовим настроєм і запалом. А завершився захід колективним виконанням символічної пісні – гімну факультету під численні овації глядачів, які стали гідною подякою талановитій молоді Донецького національного технічного університету.

Катерина Щербакова