День факультету КНТ  (13-5-2017)

Одинадцятого травня відсвяткував свій 45-річний ювілей факультет комп’ютерних наук і технологій ДонНТУ, зібравши у стінах великої похилої зали в теплій і дружній атмосфері студентів різних спеціальностей і курсів, викладачів, співробітників і запрошених гостей.

Зі вступним словом на сцену запросили декана ФКНТ С.А. Ковальова. Сергій Олександрович привітав усіх присутніх зі святом, а також коротко охарактеризував факультет і його діяльність.

Наступним слово надали В.А. Святному, завідувачу кафедри комп’ютерної інженерії, який більш поглиблено розглянув історію та основні віхи становлення ФКНТ, торкнувся питань наукової роботи та розвитку міжнародного співробітництва, а також окреслив можливості та перспективи поновлення роботи німецького технічного факультету ДонНТУ. Після змістовної доповіді Володимир Андрійович побажав рідному ФКНТ процвітання й пообіцяв й надалі тримати задану раніше високу планку.

До слів поздоровлень приєднався і проректор ДонНТУ з наукової роботи Є.О. Башков, професор кафедри ПМІ, чиє життя також тісно пов’язане з факультетом комп’ютерних наук і технологій. Євген Олександрович побажав співробітникам успіхів і нових досягнень в майбутньому.

Однак, не тільки слова привітань линули зі сцени того дня. «Родзинками» заходу стали відеовізитівка та відеоролик про насичене студентське життя, які викликали посмішки на обличчях присутніх і показали, що студенти ФКНТ, всупереч стереотипам, веселі, активні та життєрадісні.

Після цього із доповідями виступили представники кафедр факультету: О.А. Дмітрієва, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики, Є.Є. Федоров, завідувач кафедри комп’ютерних наук, А.М. Фесенко, доцент кафедри філософії, які повідали про основні напрями наукової роботи та діяльність кафедр, а з нагоди Дня народження побажали факультету та його викладачам, співробітникам і студентам всього найкращого.

у перерві між поздоровленнями пройшла вже традиційна процедура нагородження найбільш активних студентів факультету та переможців різноманітних олімпіад і конкурсів.

До речі, безпосередньо захід проходив за участю школярів міста, які уважно та зацікавлено слухали представлені доповіді, а перед концертом змогли ознайомитися з університетськими лабораторіями та взяти участь у майстер-класі з розробки комп’ютерних ігор.

Приємним доповненням Дня ФКНТ стали творчі номери від талановитої молоді, що органічно вписалися в загальний формат заходу, а завершився захід численними фото на згадку.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу