День факультету економіки та менеджменту

25-4-2018    Події    136

Двадцять четвертого квітня в Донецькому національному технічному університеті пройшов святковий захід, присвячений 49-річчю факультету економіки та менеджменту. За цей час факультет значно трансформувався, досяг чималих успіхів і підготував десятки тисяч кваліфікованих спеціалістів. Одним словом, зробив свою історію яскравою, різноманітною та багатою на події.

Вже традиційно розпочався захід із теплих і щирих привітальних слів ректора університету Ярослава Ляшка та декана факультету Олександра Олейнікова, після чого й розпочалася безпосередньо концертна програма. Талановита молодь тішила виконанням запальних пісень і деколи ніжних, а деколи – й енергійних танців, а самі ж гості заходу мали змогу перевірити, наскільки гарно вони знають викладачів ФЕМу, взявши участь у цікавому конкурсі-вікторині.

Однак, захід не обмежився одними лише активістами факультету економіки та менеджменту – до привітань активно долучилися студенти інших факультетів ДонНТУ та представники міського спортивного клубу МС+.

Логічним завершенням концерту стала церемонія нагородження найбільш активної молоді за внесок у розвиток громадського життя факультету подяками та солодкими подарунками. На цій ліричній ноті учасники ще раз привітали всіх зі святом і подякували присутнім за увагу й за те, що вони розділили цей важливий день разом із факультетом економіки та менеджменту.

Тож, з Днем народження, ФЕМ! Підкорення нових горизонтів, ще більше талановитих студентів, процвітання й усього найкращого!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу