Делегати ДонНТУ взяли участь у загальнодержавному Дні відкритих дверей

4-6-2018    Події , Преміум-новина    199

Першого червня у м. Маріуполь пройшов загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створені освітні центри «Донбас-Україна». Мета даних центрів – забезпечення спрощеного вступу для осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (території Донецької, Луганської областей та Криму).

Одинадцять вишів презентували майбутнім студентам спеціальності, за якими ведеться навчання, та розповіли про порядок і особливості вступу до вищих навчальних закладів України у 2018 р..

Від Донецького національного технічного університету в заході взяли участь декан факультету машинобудування, екології та хімічних технологій Андрій Сурженко та начальник відділу «Центр кар’єри та маркетингу» Денис Довгаль.

Окрім представників ЗВО, гостями загальнодержавного Дня відкритих дверей стали заступник міністра  з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука та державний експерт Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Віталій Носок.