Цікавий і динамічний квест від факультету МЕХТ  (29-5-2017)

Студентський актив факультету машинобудування, екології та хімічних технологій в рамках святкування Дня ФМЕХТ вирішив відійти від традиційного концерту й провів для студентської молоді ДонНТУ цікавий квест у дусі пригод юного чарівника Гаррі Поттера.

Після озвучення правил учасники були розділені на дві групи й відтоді розпочалася череда цікавих головоломок. Новостворені команди змагалися не тільки у фізичній спритності, але й кмітливості та вмінні знаходити відповіді на незвичайні завдання.

Зокрема, деякі з них включали елементи ігор, деякі – виконання хімічних дослідів, однак, найголовніше, що вимагалося від студентів – злагоджена робота всіх учасників і вміння приходити до компромісу.

Протягом всієї гри молодь супроводжували магічні істоти, таємні послання та підказки на стінах, що ще більше допомагало поринути у неповторну атмосферу квесту.

Що ж до загальних результатів команд, вони відрізнялися всього на один бал, що свідчило про приблизно рівні сили та жагу до перемоги.

Закінчилася ж гра врученням учасникам солодких подарунків і спільним фото на згадку про незвичайні пригоди.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу