Студенти ДонНТУ підтримали хокейний клуб «Донбас»!  (6-4-2016)

Ні для кого не секрет, що вболівальники – це п’ятдесят відсотків успіху команди, і вони завжди віддають усі сили заради своїх улюбленців. Ось і студенти Донецького національного технічного університету не є винятком. Наш міні-фан-сектор у складі Семена Лойка (ФМЕХТ), Еліни Пенар (ГФ), Дмитра Туцького (ГФ), Маргарити Біленської (ФЕМ) і Костянтина Гайдука (ФКІТАЕР) підтримав хокейний клуб «Донбас» на гостьових матчах плей-офф чемпіонату України з хокею, що проходили 30-31 березня у Києві.

Дорога до столиці виявилася хоч і важкуватою у плані тривалого переїзду, проте веселою. Наша п’ятірка дуже швидко здружилася та постійно була активною. Чесно сказати, я в Києві до цього ніколи не був, як і на виїзних матчах, але стільки позитивних емоцій я давно не відчував: місто дійсно гарне та сповнене позитиву. Столиця, одним словом. У програму нашої поїздки входило відвідування Державного музею авіації, в якому ми побачили величезну кількість повітряного транспорту.

Багатий вибір представлених експонатів змушував очі та об’єктиви фотоапаратів розбігатися – стільки всього цікавого там було, що не описати словами!

Після відвідування музею й після того, як літак із написом на борту «Dubai» здійснив посадку, нам захотілося просто взяти й полетіти до далеких країн, при цьому вивчаючи авіамашину, що доставила б нас туди.

Зрозуміло, що на завершення першого дня ми вирушили до Палацу спорту, де проходив третій матч ЧУ з хокею фінальної серії між київським «Дженералз», командою, що зайняла друге місце в регулярному чемпіонаті, та донецьким «Донбасом», який, до речі, посів перше місце у тому ж чемпіонаті.

Увесь наш фан-сектор, прийшовши на арену, відразу ж почав готуватися до матчу: надягати екіпіровку та готувати голос для завзятих кричалок, а долоні – для гучних ударів на підтримку команди.

Матч видався бурхливим і багатим на події та голи. Хокеїсти розсікали лід своїми гострими лезами ковзанів на славу. Перший період видався безгольовим, але змусив понервувати вболівальників обох команд: то шайба дивом не залітала до воріт, то голкіпер в останній момент видавав такі сейви, що кров холонула в жилах. Загалом, гравці відпрацьовували ігрові моменти на відмінно!

Однак, і другий період був спекотним. Команди обмінялися забитими шайбами. Третій період видався трохи неспокійним, адже наша команда поцілила у ворота супротивника лише одного разу, і рахунок був слизьким. Оскільки перші два матчі проходили вдома та закінчилися нервово, не хотілося, щоб і цей матч видався таким. Тим не менше, наша команда добилася третьої перемоги та готувалася до четвертого матчу.

Наступного дня ми відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогово. Бачили б ви це! Територія – просто величезна, а сам музей ввібрав у себе історію різних куточків нашої країни. Дуже багато всього різного, красивого та цікавого зібрано в цьому чудовому місці. Перебуваючи там, забуваєш про все! Ти просто насолоджуєшся архітектурою та відпочиваєш. Знаєте, дуже багато чого там можна подивитися, і це варто того, аби провести там цілий день.

Як відомо, можна залишити послання в майбутнє у місці, що сподобалося. Хтось кидає монетку, щоб повернутися, хтось загадує бажання, а команда ДонНТУ вирішила залишити послання у старому стилі – послання у пляшці. Отож, його зміст: «Ми дуже хотіли б повернутися сюди та знову пройтися цими дивовижними та мальовничими місцями!»

Кульмінацією другого дня став четвертий і, як виявилося, останній хокейний матч цього сезону. Як завжди, на арені кипіли пристрасті. Наш фан-сектор кричав, зриваючи голос. Усі хотіли сьогодні перемогти та відвезти кубок додому.

Цього разу наші хокеїсти закинули, вже під кінець першого періоду, дві шайби до воріт супротивників, тим самим створивши собі комфортну перевагу. У другому періоді «Генерали» прокинулися та спробували чинити опір, але марно. Третій період був, так би мовити, чемпіонським. Ми закинули третю шайбу та вже гарантували собі перемогу. «Дженералз» зібралися з силами та змогли все ж забити гол престижу. Наші вболівальники не замовкали ні на секунду протягом обох матчів цього виїзного протистояння

У підсумку, рахунок став 3:1. За три хвилини до кінця матчу наш фан-сектор радів уже на повну та вигукував: «Чемпіони! Чемпіони!». Як тільки пролунала сирена й матч закінчився, хокеїсти вибігли на лід – радості їх не було меж. Безмежним був і фанатський захват.

Своїми враженнями щодо поїздки поділилася Маргарита Біленська, студентка 4 курсу: «Спасибі ХК «Донбас» за можливість бути присутнім на спортивному святі! Хокей такого рівня дуже заворожує! Це дійсно професійна, емоційна та інтригуюча гра, від якої мене переповнюють емоції. Підтримка з мого боку була настільки значною, що довелося відновлювати голосові зв’язки».

Звичайно ж, всі ми хочемо висловити величезну подяку ХК «Донбас» за організацію цієї чудової поїздки! Друзі, величезне вам спасибі!

На завершення, хотілося б сказати: кубок – наш! «Донбас» – чотирьохразовий чемпіон України! Емоцій дуже багато, ми всі задоволені цією поїздкою! І, незважаючи на зірвані голоси, ми – все ті ж студенти ДонНТУ, які не тільки навчаються, але й активно підтримують улюблену хокейну команду!

Вперед, «Донбас»! Вперед, рідний! Ми за тебе стоїмо стіною!

Семен Лойко, студент ФМЕХТ, активний вболівальник