Анонс заходів до Всеукраїнського тижня права

19-11-2018    Події    93
тиждень права

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права та Міжнародної акції «16 днів проти насильства» кафедра історії та права ДонНТУ організовує наступні тематичні заходи:

20 листопада 2018 р.  о 10:00  розпочнеться  екскурсія до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області. Студенти ДонНТУ та школярі-учасники МАН за секцією «Правознавство», які займаються на базі ДонНТУ, візьмуть участь в ігровому судовому засіданні. Суддя-спікер Світлана Миколаївна Хмельова.

22 листопада 2018 р.  об 11:30 в ауд. 2.205  відбудеться зустріч студентів ДонНТУ з прокурором Красноармійської місцевої прокуратури, юристом 1 класу  Д.А. Панченковою.

Тема обговорення – протидія насильству в сім’ї, протидія гендерному насильству.

5-6 грудня 2018 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління: проведення реформи в Україні».

6 грудня 2018 р. об 11:30 в Молодіжному Хабі студетка спеціальності «Соціологія» О. Сільченко та студент спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» О. Чумаченко проведуть тренінг з питань протидії торгівлі людьми для студентів 1-го курсу ДонНТУ в межах реалізації проекту «Зніми рожеві окуляри – подорожуй безпечно».