3 000 студентів взяли участь у другому етапі проекту «Авіатор 2017»  (13-2-2017)

Сьомого лютого благодійний Фонд Бориса Колеснікова провів другий етап освітнього проекту «Авіатор 2017» серед студентів технічних спеціальностей.

У рамках проекту 3 000 конкурсантів із 32 вишів (в тому числі – і студенти Донецького національного технічного університету) і коледжів України написали тести з англійської мови. Організатори впевнені – студенти впоралися із завданнями експертної ради та набрали максимальну кількість балів для проходження в третій етап.

Попереду на конкурсантів чекають ще три етапи: перевірка загальних знань з теорії та історії авіації, завдання-імпровізація від експертного журі та захист власного проекту.

Нагадаємо, в цьому році в «Авіаторові» взяли участь 6 500 студентів із 44 вищих навчальних закладів і коледжів України, а конкурс став найпопулярнішим освітнім проектом в Україні.

Президент благодійного фонду Борис Колесніков пишається досягненнями молодих авіаторів і зазначає, що проект затребуваний і актуальний. «Щорічно кількість конкурсантів збільшується в рази. У «Авіаторові 2017» взяли участь більше хлопців, ніж за попередні п’ять років разом узятих. Висловлюю подяку студентам і їхніх викладачам за увагу до конкурсу, бажання домогтися високих результатів своїми здібностями та чесно виграти путівку до Парижу», – відзначає Борис Колесніков.

Імена ста переможців «Авіатора 2017» будуть оголошені у квітні, а вже в червні кращі студенти країни вирушать до столиці Франції, на Міжнародний авіасалон Ле Бурже.