17 листопада 2016 р. відбулося засідання №5 Вченої ради ДВНЗ «ДонНТУ».  (18-11-2016)

17 листопада 2016 р. відбулося засідання №5 Вченої ради ДВНЗ «ДонНТУ».

На початку засідання в.о. ректора Я.О.Ляшок від імені всіх співробітників університету привітав  доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри  електронної техніки Зорі Анатолія Анатолійовича з 75-річчям та нагородив грамотою. Також були зачитані привітання від інших університетів України. Крім того, з поздоровленнями  від Донбаської державної машинобудівної академіїї виступив Сагайда П.І.,, доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій, та від Приазовського державного технічного університету – Добровольська Л.О., доцент кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій.

В ході розгляду питань порядку денного було обговорено та затверджено Положення про організацію освітнього процесу, зміст якого доповів перший проректор ДонНТУ Л.Л.Бачурін. Також було розглянуто й затверджено теми дисертацій, індивідуальних планів та планів дисертацій для аспірантів та докторантів.